.
Tarsus Belediyesi 2022 Yatırım Yılı
Genel (MBH) - Mersin Blok Haber | Haber Girişi: 25.08.2021 - 09:44, Güncelleme: 25.08.2021 - 09:44

TİY SPOR KULUBÜ BAŞKANI KIRBIYIK BASIN TOPLANTISI DÜZENLEDİ

 

TİY SPOR KULUBÜ BAŞKANI KIRBIYIK BASIN TOPLANTISI DÜZENLEDİ

Harun Şahin Kırbıyık Tarsus İdman Yurdu Spor Kulübü Tesisleri nde basın toplantısı düzenledi
Tarsus İdman Yurdu Spor Kulübü Başkanı-İş Adamı Harun Şahin Kırbıyık Tarsus İdman Yurdu Spor Kulübü Tesisleri'nde basın toplantısı düzenledi. Toplantıya, Tarsus İdman Yurdu Spor Kulübü Başkanı-İş Adamı Harun Şahin Kırbıyık, Tarsus İdman Yurdu Spor Kulübü Teknik Direktörü Ergün Penbe ile birlikte Tarsus ve Mersin'de faaliyet gösteren basın mensupları katıldı. Tarsus İdman Yurdu Spor Kulübü Başkanı-İş Adamı Harun Şahin Kırbıyık Tarsus İdman Yurdu Spor Kulübü Tesisleri'nde düzenlediği basın toplantısında yaptığı açıklamada; Haluk Bozdoğan, Özer Alp ve Nedim Delibaş hakkındaki konulara açıklık getirdi. Tarsus ve Tarsus İdman Yurdu Spor Kulübü ile ilgili düşüncelerini söyledi. Belirli zaman aralıklarında gündeme gelen 'istifa' konusunda bilgilendirme yaptı. Şampiyonluk hedefi, transfer ve transfer komitesi konularına değindi. Kurumsal çalışmalarda anonim şirket olmanın etkilerini dile getirdi. Birlik, beraberlik ve bütünlüğü sağlamanın gayretinde olduğunu söyledi. Korsanlar Grubu ile ilgili duygularını ifade etti.Tarsus İdman Yurdu Spor Kulübü bütçesini açıkladı. İş dünyasındaki mücadelesini dile getirdi. Onur, gurur ve saygınlık olgusunu sosyal yaşamdan örnekler vererek anlattı. Entrikaların Tarsus İdman Yurdu Spor Kulübü'ne verdiği zarardan bahsetti. William Shakespeare'in 'küçük beyinli insanlar küçük şeylerden hoşlanır' sözünün insanlığa sunduğu mesajı paylaştı. Tarsus İdman Yurdu Spor Kulübü üzerinde kurulan sistemi ve olması gereken sistemi kıyasladı. Altyapı konusunun tüm Türkiye'nin meselesi olduğunu hatırlattı. Alt yapı ile ilgili yapılması gereken konulara vurgu yaptı. Tüm katılımcılara teşekkür etti. Tarsus İdman Yurdu Spor Kulübü Teknik Direktörü Ergün Penbe transfer konusu ile ilgili açıklama yaptı. Şampiyon olmak için yapılması gerekenleri sosyal yaşamdan ve spor dünyasından örnekler vererek anlattı. Tarsus İdman Yurdu Spor Kulübü üzerinde bulunan kötü imajı kaldırmak için gerekli çalışmaların yapıldığını ifade etti. Tarsus İdman Yurdu Spor Kulübü'nün her kesimden insanın ortak paydası olduğunu hatırlatarak herkesin üzerine düşeni yapması gerektiğini vurguladı. 'Ergün Penbe Ve Çiftliği' yazısına sitem ederek konu ile ilgili değerlendirme yaptı. Tarsus'ta faaliyet gösteren basın mensupları ile ilgili düşüncelerini söyledi. Katılımcılara teşekkür etti. Spora siyasetin karıştırılmamasının zararları üzerinde durulduğu, basın mensuplarının sorularının yanıt bulduğu toplantı temenni ve öneriler ile son buldu.  
Harun Şahin Kırbıyık Tarsus İdman Yurdu Spor Kulübü Tesisleri nde basın toplantısı düzenledi


Tarsus İdman Yurdu Spor Kulübü Başkanı-İş Adamı Harun Şahin Kırbıyık Tarsus İdman  Yurdu Spor Kulübü Tesisleri'nde basın toplantısı düzenledi. Toplantıya, Tarsus İdman Yurdu Spor Kulübü Başkanı-İş Adamı Harun Şahin Kırbıyık,  Tarsus İdman Yurdu Spor Kulübü Teknik Direktörü Ergün Penbe ile birlikte Tarsus ve
Mersin'de faaliyet gösteren basın mensupları katıldı.  Tarsus İdman Yurdu Spor Kulübü Başkanı-İş Adamı Harun Şahin Kırbıyık Tarsus İdman  Yurdu Spor Kulübü Tesisleri'nde düzenlediği basın toplantısında yaptığı açıklamada; Haluk Bozdoğan, Özer Alp ve Nedim Delibaş hakkındaki konulara açıklık getirdi. Tarsus ve  Tarsus İdman Yurdu Spor Kulübü ile ilgili düşüncelerini söyledi. Belirli zaman aralıklarında gündeme gelen 'istifa' konusunda bilgilendirme yaptı. Şampiyonluk hedefi, transfer ve transfer komitesi konularına değindi. Kurumsal çalışmalarda anonim şirket olmanın etkilerini dile getirdi. Birlik, beraberlik ve bütünlüğü sağlamanın gayretinde olduğunu söyledi. Korsanlar Grubu ile ilgili duygularını ifade etti. Tarsus İdman Yurdu Spor Kulübü bütçesini açıkladı. İş dünyasındaki mücadelesini dile getirdi. Onur, gurur ve saygınlık olgusunu sosyal yaşamdan örnekler vererek anlattı.

Entrikaların Tarsus İdman Yurdu Spor Kulübü'ne verdiği zarardan bahsetti. William Shakespeare'in 'küçük beyinli insanlar küçük şeylerden hoşlanır' sözünün insanlığa sunduğu mesajı paylaştı. Tarsus İdman Yurdu Spor Kulübü üzerinde kurulan sistemi ve olması gereken sistemi kıyasladı. Altyapı konusunun tüm Türkiye'nin meselesi olduğunu hatırlattı. Alt yapı ile ilgili yapılması gereken konulara vurgu yaptı. Tüm katılımcılara teşekkür etti.  Tarsus İdman Yurdu Spor Kulübü Teknik Direktörü Ergün Penbe transfer konusu ile ilgili açıklama yaptı. Şampiyon olmak için yapılması gerekenleri sosyal yaşamdan ve spor dünyasından örnekler vererek anlattı. Tarsus İdman Yurdu Spor Kulübü üzerinde bulunan kötü imajı kaldırmak için gerekli çalışmaların yapıldığını ifade etti. Tarsus İdman Yurdu Spor Kulübü'nün her kesimden insanın ortak paydası olduğunu hatırlatarak herkesin üzerine düşeni yapması gerektiğini vurguladı. 'Ergün Penbe Ve Çiftliği' yazısına sitem ederek konu ile ilgili değerlendirme yaptı. Tarsus'ta faaliyet gösteren basın mensupları ile ilgili düşüncelerini söyledi. Katılımcılara teşekkür etti. Spora siyasetin karıştırılmamasının zararları üzerinde durulduğu, basın mensuplarının sorularının yanıt bulduğu toplantı temenni ve öneriler ile son buldu.

 

Mersin HABERİ

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve tarsusgazetesi.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.