.
TARSUS YENİ YIL
MBB AÇILIŞ
mbb meski
Astroloji
Günlük Yorumlar

Astroloji, gezegen ve yıldızların insanların üzerindeki etkisini yorumlayan bir bilim dalıdır. İnsanoğlunun yazılı tarihinin başından beri var olan astroloji bilimlerin en eskisidir. Astroloji kader değildir, herşey insanın kendi elindedir. Astroloji dönemleri inceler, fırsat alanlarını, şanslı zamanları, doğum haritanızda sizi kısıtlayan, zorlayan alanları, gecikmeleri gösterir.

Koç
Hissettiklerinize göre iş yapmak isteyebilirsiniz. Beklentilerinizin ne olduğu kadar yaşadıklarınızın de ne olduğunu iyi anlamalısınız. Zira duyacağınız, göreceğiniz bazı şeyler sizi şaşırtabilir ve üzerinde iyi düşünülmüş kararlar size zaman kazandırabilir.
Boğa
Aklınızdan geçen birçok konu yoğunluk ve stres hissetmenize neden olabilir. Bir sıralama yapmak, mevcut durumu görerek hareket etmek sizi rahatlatabilir. Zamana ve elinizdeki imkanlara iyi odaklanarak her birini en iyi şekilde kullanmanın yolunu bulabilirsiniz, arkadaşlarınızdan destek almayı tercih edin.
İkizler
İstediğiniz terfi ya da sorumluluk için görüşmeler yapabilir, bununla ilgili haberler alabilirsiniz. Kendinizi en iyi şekilde göstermek, bu hissi işinize ve çalışma ortaklarınıza yansıtmak kazanma ihtimalinizi arttıracaktır. Katılacağınız ortamlarda dikkatleri çekecek konuşmalar yapabilirsiniz.
Yengeç
Eğitim ve araştırmalarla ilgili konulara zaman ayırabilirsiniz. Bazı gelecek planlarınıza bugünkü durumunuza göre karar vermeniz gerekiyorsa karşılaştığınız her şeyin ve herkesin farkında olmalısınız. Emin ve deneyimli olmak bugün size fark attırabilir.
Aslan
Aklınızdan geçen ya da hakkınız olduğunu düşündüğünüz bazı konular gündeminize düşebilir. Haklı olduğunuzu düşünerek ilişkilerde dengeleri ve sınırları zorlayabilirsiniz. Karşınızdaki insanın anlattıkları ve size sunacakları konusunda sabırlı, anlayışlı olmalısınız. Mantığınızı uyanık tutmanız gereken bir gündesiniz.
Başak
İşinize, ortaklarınıza ve size destek veren kişilere dört elle sarılabilirsiniz. Hislerinizin peşinden gitmenin ekmeğini yiyeceğiniz bir gündesiniz. Hayal etmek kadar bunun için gerekli motivasyonu ve fırsatı elde ettiğinizi düşünmek de stresinizi azaltacaktır.
Terazi
Yaptıklarınızın, emeklerinizin karşılığını farklı yönlerden ve insanlardan alabilirsiniz. Hayatınızı daha yaşanılır ve esnek hale getirecek durumlar sözkonusu olduğunda bunu yaşamak için kendinize izin verin. Su tüketimini cildinize ve beden sağlığınıza iyi geleceği için, bugün bu alışkanlığı düzenli hale getirmeye başlayabilirsiniz.
Akrep
Bir konuda bazı insanlarla ortak hareket etmek, sevdiklerinizden destekler almak yükünüzü hafifletebilir. Göremediğiniz detayları göreceğiniz bir gündesiniz. Bunlardan en önemlisi de, hem duygusal konularda hem de bireysel alanlardaki ihtiyaçlarınızı bilmektir.
Yay
Gerçek gündemler üzerinden hareket etmelisiniz. Evlilik ya da aile kurumu ile ilgili konularda aklınızdan doğru ve güzel şeyler geçirmeye çalışın. Yanılsamalar ya da tam anlaşılmayan konular size zaman ve değer kaybı yaşatabilir.
Oğlak
Düşüncelerinizin güçlü olduğu ve bu yüzden de çok çeşitli imkanlarla karşılaşabileceğiniz bir gündesiniz. Bunun verdiği rahatlık ve özgüven ilişkilerinize de pozitif yönde yansıyabilir. Üzerinizdeki rehavetten kurtuluyorsunuz.
Kova
Maddi olarak güçlü olduğunuz ve bunu paylaşmak istediğiniz bir gün olabilir. Bazı isteklerinizin yerine gelmesi manevi yönden de bunun karşılığını vermeniz gerektiğini düşündürtebilir. Ölçüyü kaçırmayan, insanların ilgisini bir sıkılmışlığa dönüştürmeyen bir tutum sergilemelisiniz.
Balık
Bireysel alanlarınıza ve ihtiyaçlarınıza zaman ayırmalısınız. Başka konular ve insanlarla ilgilenmek sizi besliyor olsa da beslenmesi gereken düşünceleriniz ve işleriniz olduğunu unutmamalısınız. Herhangi bir konuda çalışmanın her zaman karşılığı olabileceğinden şüphe duymayın.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.