29 ekim cumhuriyet bayramı toroslar belediyesi
yıldız reklam ajanda küçük
Sinemalar
Vizyondaki filmler
Sinama saatleri için, sinama salonu ile iletişime geçebilirsiniz.
Bay Link: Kayıp Efsane
23 Ekim 2020
Bay Link: Kayıp Efsane
Bay Link çok özel bir adamdır. Bu 2,5 metre boyunda, 286 kiloluk adamın vücudu da tüylerle kaplıdır. Onu bu kadar farklı kılan şeyse genlerinde yatmaktadır. Bay Link, insanın yaşayan soyunun ilkel köklerinin son örneğidir.
Aile Hükümeti
9 Ekim 2020
Aile Hükümeti
Aile Hükümeti, öğretmen olarak atandığı köyde yaşanan akraba evliliklerini engellemek için harekete geçen genç bir adamın hikayesini konu ediyor.
Troller Dünya Turu
2 Ekim 2020
Troller Dünya Turu
Troller Dünya Turu, dünyayı büyük bir tehlikeden kurtarmak için harekete geçen Poppy ve Branch'ın maceralarını konu ediyor.
Tenet
26 Ağustos 2020
Tenet
Tenet, dünyayı büyük bir tehlikeden kurtarmak için savaşan bir kahramanın hikayesini konu ediyor.
Scoob!
18 Eylül 2020
Scoob!
Sevilen çizgi dizi Scooby Doo’nun beyaz perde uyarlamasında, Scooby ve Shaggy’nin tanıştıkları andan itibaren ömür boyu süren dostluğuna odaklanılıyor.
Dengesiz
23 Ekim 2020
Dengesiz
Genç bir kadın olan Rachel, trafik ışıklarında beklerken bir adamla atışır. Adamı ardında bırakarak yola devam eden Rachel, kısa süre sonra adamın peşinden geldiğini fark eder.
Geriye Kalanlar
16 Ekim 2020
Geriye Kalanlar
Cami, kocasından boşanmasının ardından kızı Aster ile kendisine yeni bir hayat kurar. Çocuk kitapları yazan Cami, genç kızının ergenlik sorunlarıyla mücadele etmeye çalışır. Bu sırada eski kocasının ani ölümü Cami ve kızının hayatının değişmesine neden olur.
Polaroid
16 Ekim 2020
Polaroid
Halka ile Son Durak serisinin atmosferini yaşatan Polaroid filmi lisede dışlanan Bird Fitcher'ı temel alıyor.
Son Kale: Hacıbey
23 Ekim 2020
Son Kale: Hacıbey
18. yüzyıl sonlarında yaşanan Osmanlı-Rus Savaşı sırasında geçen filmde, Hacıbey Kalesi'ne yapılan kuşatmaya odaklanılıyor.
Yarımada
2 Ekim 2020
Yarımada
Train to Busan filminde yaşananlardan dört yıl sonrasında geçen devam halkası Peninsula, zombilerle dolu bir dünyada sıkışıp kalan bir grup insanın yaşamına odaklanıyor.
Tek Başına
16 Ekim 2020
Tek Başına
Genç bir kadın olan Jessica, kocasının kaybı ile büyük yıkıma uğrar. Kocasının yokluğuna alışmakta zorlanan Jessica, acısının üstesinden gelebilmek için şehirden kaçmaya karar verir. Kendisine yeni bir hayat kurmaya çalışan Jessica, yeni taşındığı şehirde gizemli bir adam tarafından kaçırılır.
Mulholland Çıkmazı
5 Nisan 2002
Mulholland Çıkmazı
Betty Elms, en büyük hayali Hollywood'da ünlü bir aktrist olmak olan bir kadındır. Bunun için Hollywood'a doğru bir yolculuğa çıkmıştır. Burada kendi hayatında mükemmel bir noktaya ulaşmış olan bir kadınla tanışır ve onun başarılarına hayran kalır.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.