MTSO Sanayi Akademi’nin 4’nücü dönem eğitimleri başlıyor

üretim yapan aile şirketlerinin ikinci kuşaktan gelen yönetici adaylarina geleceğe doğru attiklari adimlarda yardimci olmak amaciyla mersin ticaret ve sanayi odasi tarafindan yürütülen mtso sanayi akademi-geleceğin yöneticileri sertifika programi 4. dönem eğitimleri 6 nisan’da başliyor.

Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) tarafından yürütülen MTSO Sanayi Akademi-Geleceğin Yöneticileri Sertifika Programı 4. dönem eğitimleri 6 Nisan’da başlıyor.
Üretim yapan aile şirketlerinin ikinci kuşaktan gelen yönetici adaylarına geleceğe doğru attıkları adımlarda yardımcı olmak amacıyla Avrupa İşletmeler Ağı (AİA) Projesi kapsamında hazırlanan MTSO Sanayi Akademi-Geleceğin Yöneticileri Sertifika Programı’nın dördüncü dönemine başvurular bugün sona eriyor. Üretim yapan aile şirketlerinde ikinci kuşaktan gelen yönetici adaylarının gelecekte en çok ihtiyaç duyacakları temel yetkinlikler düşünülerek tasarlanan program 6 Nisan 2019-4 Mayıs 2019 tarihleri arasında cuma ve cumartesi günleri MTSO’da gerçekleştirilecek.
Sertifika programının 4’üncü dönem eğitimleri 25 kişi ile sınırlı tutulurken, 6 Nisan Cumartesi günü ‘Endüstri 4.0 Farkındalık Eğitimi’ ile başlayacak program kapsamında katılımcılara, ‘Aile Şirketlerinde Kurumsallaşma Eğitimi’, ‘Pazarlama ve Satış Teknikleri Eğitimi’, ‘Liderlik Eğitimi’ ve ‘Ticari Bilgi ve İstihbarat Eğitimi’ verilecek.

Benzer Haberler
Name
Price
%+/-
BP
388.65
+0.58
Royal Ba...
318.25
+0.32
Inmarsat
214.19
-0.43
Döviz Kuru
BIST
USD/EUR
ABD Doları
Euro
İngiliz Sterlini
Japon Yeni
Rus Rublesi
SA Riyali
Altın
En Son Yorumlar