yıldız reklam ajanda 2021 promosyon
Genel (TG) - TARSUS GAZETESİ | Haber Girişi: 15.01.2021 - 14:29, Güncelleme: 15.01.2021 - 14:29

MIP tüm zamanların rekorunu kırarak 2 milyon TEU barajını geçti

 

MIP tüm zamanların rekorunu kırarak 2 milyon TEU barajını geçti

MIP tüm zamanların rekorunu kırarak 2 milyon TEU barajını geçti
MIP tüm zamanların rekorunu kırarak 2 milyon TEU barajını geçti Türkiye' nin en büyük konteyner limanı olan Mersin Uluslararası Limanı (MIP), 2020 yılında gerçekleştirdiği konteyner iş hacmiyle ülkedeki 2 milyon TEU barajını geçen ilk liman oldu.... Türkiye'nin en büyük konteyner limanı olan Merin Uluslararası Limanı (MIP), 2020 yılında gerçekleştirdiği konteyner iş hacmiyle ülkedeki 2 milyon TEU barajını geçen ilk liman oldu. MIP, bu başarısıyla tüm zamanların rekorunu kırdı. MIP, tarh bir başarıya daha imza attı. Türkiye'de 2 milyon TEU barajını geçen ilk liman olan MIP, lider konumunu bir kez daha teyit etti. "Bu başarı Türkiye için bir ilktir" MIP Genel Müdürü Johan Van Daele, yaptığı açıklamada, "Bu başarı Türkiye için bir ilktir. Diğer birçok ülke gibi Türkiye de Covid-19 salgınından olumsuz yönde etkilenmiştir. MIP' nin bu krizde ilk önceliği çalışanlarının ve liman kullanıcılarının sağlık ve güvenliğin korumak olmuştur. Alınan birçok güvenlik önlem sayesinde MIP, mümkün olan en y hizmet sunmaya devam etmiştir. Türkiye'nin ve bölgenin özellikle yılın ikinci yarısında yükselen ihracat rakamları ve buna bağlı olarak artan hammadde ihtiyacının etkisi le MIP hızla bir iyileşme dönemine girmiştir. Destekler ve katkıları için tüm paydaşlarımıza teşekkür etmek sterim. Mersin Uluslararası Limanının, bölgenin ve ülkenin en önemli lojistik merkez haline gelmesini çalışanlarımızın, müşterilerimizin ve tüm kamu, STK ve özel sektör temsilcilerinin profesyonelliği ve özverisi sağlamıştır. MIP olarak, başarımızın üzerine? yeni başarıları? inşa etmek ve MIP'nin?'Türkiye'nin lider limanı' konumunu korumak için yatırımlarımıza devam edeceğiz" dedi. 
MIP tüm zamanların rekorunu kırarak 2 milyon TEU barajını geçti
haber detay metin içi

MIP tüm zamanların rekorunu kırarak 2 milyon TEU barajını geçti Türkiye' nin en büyük konteyner limanı olan Mersin Uluslararası Limanı (MIP), 2020 yılında gerçekleştirdiği konteyner iş hacmiyle ülkedeki 2 milyon TEU barajını geçen ilk liman oldu....

Türkiye'nin en büyük konteyner limanı olan Merin Uluslararası Limanı (MIP), 2020 yılında gerçekleştirdiği konteyner iş hacmiyle ülkedeki 2 milyon TEU barajını geçen ilk liman oldu. MIP, bu başarısıyla tüm zamanların rekorunu kırdı. MIP, tarh bir başarıya daha imza attı. Türkiye'de 2 milyon TEU barajını geçen ilk liman olan MIP, lider konumunu bir kez daha teyit etti. "Bu başarı Türkiye için bir ilktir" MIP Genel Müdürü Johan Van Daele, yaptığı açıklamada, "Bu başarı Türkiye için bir ilktir. Diğer birçok ülke gibi Türkiye de Covid-19 salgınından olumsuz yönde etkilenmiştir. MIP' nin bu krizde ilk önceliği çalışanlarının ve liman kullanıcılarının sağlık ve güvenliğin korumak olmuştur. Alınan birçok güvenlik önlem sayesinde MIP, mümkün olan en y hizmet sunmaya devam etmiştir. Türkiye'nin ve bölgenin özellikle yılın ikinci yarısında yükselen ihracat rakamları ve buna bağlı olarak artan hammadde ihtiyacının etkisi le MIP hızla bir iyileşme dönemine girmiştir. Destekler ve katkıları için tüm paydaşlarımıza teşekkür etmek sterim. Mersin Uluslararası Limanının, bölgenin ve ülkenin en önemli lojistik merkez haline gelmesini çalışanlarımızın, müşterilerimizin ve tüm kamu, STK ve özel sektör temsilcilerinin profesyonelliği ve özverisi sağlamıştır. MIP olarak, başarımızın üzerine? yeni başarıları? inşa etmek ve MIP'nin?'Türkiye'nin lider limanı' konumunu korumak için yatırımlarımıza devam edeceğiz" dedi. 

Habere ifade bırak !
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve tarsusgazetesi.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.