Mersin Barosu, Yönetim Kurulu toplantısını Anamur’da yaptı

mersin barosu, yönetim kurulu toplantilarini ilçelere taşidi. mersin barosu başkani bilgin yeşilboğaz’in, daha önce kararlaştirdiklari ilçelerde yönetim kurulu toplantisi yapma planlarini hayata geçirerek ilk toplantiyi anamur’da yaptiklarini söyledi.

MERSİN (İHA) – Mersin Barosu, Yönetim Kurulu toplantılarını ilçelere taşıdı. Mersin Barosu Başkanı Bilgin Yeşilboğaz’ın, daha önce kararlaştırdıkları ilçelerde Yönetim Kurulu toplantısı yapma planlarını hayata geçirerek ilk toplantıyı Anamur’da yaptıklarını söyledi.
Anamur’da yapılan ve Mersin Barosu Anamur ilçe temsilcisi Av. Murat Kılıç’ın da katıldığı Yönetim Kurulu toplantısını değerlendiren Baro Başkanı Yeşilboğaz, göreve gelmeden önce, yönetim kurulu toplantılarını ilçelerde yapacaklarının sözünü verdiğini anımsattı. Yeşilboğaz, “Yönetim Kurulu toplantımızın, ilçe temsilcilerimizin de katılımının sağlanarak yapılmasıyla ilçelerde görev yapan meslektaşlarımızın yaşamış olduğu sorunların çözümüne yönelik daha verimli sonuçlara ulaşacağımıza inanıyorum. Disiplin dosyaları konusu hariç, gündem maddelerimizin tamamına ilçe temsilcilerimizin de katılımını sağlayıp görüşlerini alıyoruz. İlk toplantımızı Anamur’da gerçekleştirdik. İlçe temsilcimiz Av. Murat Kılıç’ın da önerilerini dikkate alarak, Anamur’daki meslektaşlarımızın beklentilerine yönelik çalışmalarımıza yön vereceğiz. Bu nedenle Yönetim Kurulu toplantılarımızı belirli periyotlarda bütün ilçelerimizde yapacağız. Mesleki sorunlarımızı ancak güç birliği ile aşmak mümkündür. Engellerimizi aşmak için hep birlikteyiz, engellerimizi birlikte aşacağız” dedi.

Benzer Haberler
Name
Price
%+/-
BP
388.65
+0.58
Royal Ba...
318.25
+0.32
Inmarsat
214.19
-0.43
Döviz Kuru
BIST
85743
USD/EUR
1,1188
ABD Doları
6,08
Euro
6,8023
İngiliz Sterlini
7,7143
Japon Yeni
5,5568
Rus Rublesi
1,4399
SA Riyali
0,0951
Altın
6,08
En Son Yorumlar