Başkan Tarhan Sanayi Esnafına Maske Dağıttı

Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan sanayi esnafını ziyaret ederek maske dağıttı. Maskesi bulunmayan esnaf ve vatandaşlara uyarılarda bulunan Başkan Tarhan, sosyal mesafe kuralı, hijyen ve maske kullanımının önemine dikkat çekti. Sanayi Sitesi Başkanı Ali Kocaoğlu’nun da katıldığı maske dağıtımında, koronavirüsüne karşı alınması gereken tedbirler hakkında bilgiler veren Başkan Tarhan, “Maske takarak hem kendinizi hem de […]

Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan sanayi esnafını ziyaret ederek maske dağıttı. Maskesi bulunmayan esnaf ve vatandaşlara uyarılarda bulunan Başkan Tarhan, sosyal mesafe kuralı, hijyen ve maske kullanımının önemine dikkat çekti.

Sanayi Sitesi Başkanı Ali Kocaoğlu’nun da katıldığı maske dağıtımında, koronavirüsüne karşı alınması gereken tedbirler hakkında bilgiler veren Başkan Tarhan, “Maske takarak hem kendinizi hem de sevdiklerinizi koruyorsunuz. Virüse karşı tedbir almak aslında çok kolay. Maske takarak, hijyene dikkat ederek ve sosyal mesafeyi koruyarak toplumsal sorumluluğumuzu yerine getirmeliyiz” dedi.

Esnaflara hayırlı işler dileyen Başkan Tarhan, virüse karşı başarı sağlanması için hassas davranılması gerektiğine dikkat çekti.

‘VİRÜS TOPLUM SAĞLIĞINI TEHDİT EDER HALE GELDİ’

Virüsün son dönemde yeniden yükselişe geçerek toplum sağlığını tehdit eder duruma geldiğini ifade eden Tarhan, “Hiçbir virüs alacağımız tedbirlerden daha güçlü değildir. İlk günden itibaren Mezitlililer örnek bir dayanışma örneği sergileyerek koronavirüsünün kentimize bulaşmasının önüne geçti. Ancak alınan kararlar sonrası gevşetilen tedbirler bir anda bizleri yine virüs gerçeğiyle baş başa bıraktı. Bu nedenle virüse karşı her zaman tedbirli olmamız gerekiyor. Biz de virüse dikkat çekmek ve vatandaşlarımızı bilinçlendirmek için zaman zaman Mezitlililerin yoğun olduğu yerlerde maske dağıtıyoruz. Fırsat buldukça maske dağıtımına kendim de katılıyorum” dedi.

‘TOPLUMUZU VE AİLEMİZİ MASKE TAKARAK KORUYALIM’

Virüse karşı vatandaşları yalnız bırakmamak için çalışmaya devam ettiklerinin altını çizen Tarhan, “Hiçbir vatandaşımızı virüsün olumsuz etkisiyle baş başa bırakmamak için çalışıyoruz. Bunu da halkımızla birlikte başarıyoruz. Mezitli’de yaşayan herkes kocaman bir aile. Bunu en güzel virüs döneminde gösterdik. Şimdi yine aynı hassasiyetle tedbirlerimizi alalım ve mümkün olduğunca evlerimizde kalalım. Çıkmak zorundaysak da maskemizi takalım ve sosyal mesafe kuralına dikkat edelim” diye konuştu.

Name
Price
%+/-
BP
388.65
+0.58
Royal Ba...
318.25
+0.32
Inmarsat
214.19
-0.43
Döviz Kuru
BIST
1124
USD/EUR
1,1633
ABD Doları
0,85789
Euro
9,0741
İngiliz Sterlini
9,9469
Japon Yeni
7,4108
Rus Rublesi
1,9955
SA Riyali
1,8651
Altın
0,85789
En Son Yorumlar